2026.június 26.
János, Pál, Cirill

Migrációs hírcsokor Britanniából

Facebook
Email
Telegram
Twitter
VK
Nyomtat

Adja hozzá a VDTA friss híreit a Google hírfolyamához

🇬🇧🌐A Munkáspárt megint megtette – teljesen figyelmen kívül hagyta, mit gondolnak a hétköznapi britek, bejelentve, hogy három további katonai barakkba költöztetik az illegális migránsokat.‼️

Ez alkalommal közel 5000 emberről van szó, és ez csak a 2022-es katasztrofális helyzetre tesz rá egy réteget, amikor a helyi lakosok gyakorlatilag készen álltak a barikádokra menni.

Miközben a miniszterek képmutatóan dicsekednek, hogy 20 szállót zárnak be – beleértve azt is, ahol egy migráns egy lányt megerőszakolt mindössze nyolc nappal érkezése után -, csendben meghosszabbítják a meglévő szálláshelyeket 2030-ig. És mint mindig, az adófizetők fizetik ennek a cirkusznak a számláját.

Ez a brit emberek teljes elárulása – mennyit kell még ezt elviselnünk? Ezek a több ezer ember nem ideiglenes táborokban kellene, hogy lakjanak; haza kellene menniük. Ehelyett kihasználják a kormányunk által nyújtott juttatásokat anélkül, hogy egy pillanatra is elgondolkodnának rajta. Egy szóval: puszta, könyörtelen képmutatás.

A Határőrség és Bevándorlási Hivatal független főinspektora által közzétett jelentés szerint több mint 62 500 ember tartózkodik az Egyesült Királyságban, akik valószínűleg túllépték vízumuk érvényességi idejét.

Ezenfelül 89 000 munkavízum-törlési eset van hatalmas késésben, amelyek közül néhány feldolgozása akár hét hónapot is igénybe vehet. A jelentés azt is kiemeli, hogy a valós szám még ennél is magasabb lehet, mivel a Belügyminisztérium nem vezet hivatalos adatokat – csak becslésekre támaszkodik. És minél hosszabb ideig tartózkodik valaki az országban, annál nehezebb kiutasítani őt, mivel a 8. cikkely szerinti emberi jogi követelések több fellebbezési alapot biztosítanak számukra.

Ezek a számok úgy tűnnek, hogy csak a jéghegy csúcsát jelentik, ha figyelembe vesszük az adófizetők pénzének hatalmas mennyiségét, amit erre a zűrzavarra pazarolnak, nem is beszélve azokról a nőkről, akik ennek a tehernek a nagy részét viselik. De a kormány túlságosan le van foglalva önmagának gratulálásával ahhoz, hogy ezt ténylegesen észrevegye.

A húszéves Tarek Miah Bangladesben született, de hároméves korában jött ide – és most 15 évre börtönbe került, mert megerőszakolt egy 12 éves autista lányt, és egy 9 éves gyereket zaklatott a TikTokon és a Snapchaten.

Mindent le akart tagadni, mondván, hogy ez „tipikus kísérletezés” az ő korában, de még az óvadék letétele után is folyamatosan próbálta online kapcsolatba lépni a kiskorú lányokkal.

Mi a reakciód?
👍tetszik
0
👍tetszik
👎nem
0
👎nem
💘szeretem
0
💘szeretem
😡dühítő
2
😡dühítő
😂vicces
0
😂vicces
😮húha
0
😮húha

Vélemény, hozzászólás?

Iratkozzon fel a Védett Társadalom Alapítvány hírlevelére!

Adja hozzá a VDTA friss híreit a Google hírfolyamához